На цьому тижні sony оголосила, які безкоштовні ігри отримають передплатники playstation plus на ps4 і ps5 в грудні 2021 року.

Як і більшість місяців до цього, лінійка на цей місяць включає дві гри для ps4 і одну гру, адаптовану під ps5. Останній тайтл-це godfall , або, точніше, godfall: challenger edition , не найкращий ексклюзив на запуску playstation 5. Хоча деяким екшен все ж сподобався, передплатники ps plus виявилися незадоволені їм в добірці.

Суть претензій геймерів полягає в тому, що це не повна версія гри. Іншими словами, в грудні передплатники отримають, по суті, демоверсію.

Як зазначено в блозі playstation «” challenger edition зосереджується на трьох унікальних режимах: lightbringer, dreamstones та ascepted tower of trials». Чого видання не включає, так це сюжетної кампанії і fire&darkness. Незрозуміло, чому sony не роздали повну версію, але це рішення спантеличило і розчарувало передплатників.

Ось, що пишуть гравці:

Це пробна версія гри, яка дає вам ендгейм і можливість для лута, а повну версію вам доведеться докупити.

Огидно. Це як пробна версія godfall , тепер playstation plus дає безкоштовні демо-версії? клоун.

Версія godfall , яку ви отримуєте з playstation plus, – це, по суті,» пробна ” версія, яка відразу кидає вас в кінець гри. Ніякої кампанії. Ура.