Компанія arctic анонсувала вентилятор охолодження p12 pwm pst a-rgb 0db white для ігрових настільних комп’ютерів. Виріб буде пропонуватися окремо і в комплекті з трьох штук.

Джерело зображень: arctic

Новинка повністю виконана в білому кольорі: це стосується кожуха і крильчатки, яка налічує п’ять лопатей. У кутах корпусу передбачені спеціальні противібраційні накладки.

Рішення має діаметр 120 мм. В основу покладено надійний гідродинамічний підшипник. Швидкість обертання регулюється методом широтно-імпульсної модуляції (шім), досягаючи 2000 оборотів в хвилину. Реалізований режим роботи 0db: при невеликому навантаженні на комп’ютер або в стані простою вентилятор повністю зупиняється, завдяки чому рівень шуму від нього скорочується до нуля.

Виріб здатний формувати повітряний потік до 82,91 кубічного метра на годину. Максимальний статичний тиск становить 1,85 мм водяного стовпа.

Реалізована багатобарвна адресована підсвічування. Налаштовувати ефекти і синхронізувати кольори з іншими компонентами десктопа можна через материнську плату з технологією asus aura sync, gigabyte rgb fusion, asrock polychrome sync або msi mystic light sync.

Ціна вентилятора arctic p12 pwm pst a-rgb 0db white становить приблизно 16 євро.