З розвитком мобільних телефонів і планшетів все більше і більше збільшується потреба в потужності акумулятора. Час, коли стільниковий телефон потрібно було заряджати раз в тиждень вже пішло. Сьогодні, коли сучасні телефони використовуються не тільки для розмов, але і для маси розваг: перегляд відео на Youtube, ігрові програми, музика, соціальні мережі — заряд батареї витрачається дійсно дуже швидко.

Якщо близька вам людина постійно в дорозі, на роботі, або використовує кілька мобільних пристроїв, то тоді зовнішній акумулятор буде ідеальним подарунком для нього. Крім того, для забезпечення повноцінної мобільності його пристрою, можуть бути корисні і портативні колонки, які дозволять у будь-якому місці насолодитися хорошим якість звуку.

У цій статті ви дізнаєтеся про цих двох категоріях товарів.

Технічні особливості зовнішнього акумулятора

Зовнішні акумулятори з логотипом — це досить невеликий портативний зарядний пристрій, який зроблено в різних розмірах, а корпус виконаний з різноманітних матеріалів. Всередині захисного корпусу розташовується акумуляторні батареї. Їх можна легко зарядити від USB-виходу комп’ютера, підключеного до мережі.

У стандартний набір при купівлі зовнішнього акумулятора входить:

 • USB-провід;
 • інструкція;
 • зарядний пристрій.
 • Заряджений акумулятор використовується для зарядки не тільки телефонів, але і планшетів. Наприклад, акумулятор з ємністю 10000 mAh дозволяє зарядити iPhone 6 близько 4 раз.

  Вибір і характеристики портативної колонки

  Сьогодні далеко не всі мобільні пристрої можуть похвалитися хорошим звуком. Зазвичай в комплектації телефону вже присутні навушники, яким стандартні динаміки сильно програють у якості. Зовнішня портативна колонка стане відмінним вибором, якщо незручно використовувати навушники, або ви часто показуєте кому-небудь відео і слухаєте музику. До того ж це відмінний пристрій для пікніків і відпочинку на природі.

  На жаль, універсальні портативні колонки з параметрами, що задовольняє всім вимогам, не існують, тому вам варто орієнтуватися на те, як ви будете використовувати цей пристрій. Для походів необхідно дивитися на моделі з захисним корпусом, який здатний боротися з опадами. А для використання вдома підійдуть великі і потужні колонки, але вже не так важливий наголос на час автономної роботи.

  Зверніть увагу і на спосіб зарядки колонки. Для тривалих походів, умови відсутності електрики пальчикові батарейки стануть найкращим вибором. А в домашніх умовах варто вибирати моделі з зарядним пристроєм в комплекті, або з зарядкою за допомогою USB-кабель.