Комп’ютерна техніка є сьогодні в кожному домі і в кожному офісі. Вже давно минули часи, коли один комп’ютер в сім’ї – це дивина. Тепер майже в кожній квартирі є комп’ютера на кожного члена сім’ї.

Природно, що комп’ютери ламаються, так як являють собою складну техніку. Тому ремонт цих пристроїв – річ досить поширена. В деяких випадках провести ремонт самостійно, вдома. Для цього потрібні певні знання. А іноді, навіть якщо є знання, доведеться віддати комп’ютер сервіс, так як знадобиться ще і спеціальне обладнання.

Ремонт комп’ютерів

Ремонт комп’ютерів починається з діагностики. Це потрібно для того, щоб зрозуміти, в чому причина проблеми і усунути її. Професійний фахівець може легко встановити причину і почати вирішувати проблему. В той час, як при неправильному діагноз на ремонт може піти більше часу. У деяких випадках, якщо лікувати те, що не болить, можна навести комп’ютер в непридатність. Тому важливо правильно поставити діагноз.

Після постановки діагнозу, визначають, до якого типу слід віднести даний ремонт. Від виду ремонту залежить його вартість і успішність. Так, можна розділити ремонт комп’ютерів на три види:

  • Програмний. Такий ремонт зазвичай являє собою налаштування або перевстановлення тієї чи іншої програми, драйвера або операційної системи. Цей ремонт самий недорогий і швидкий.
  • Профілактичний. Такий вид ремонту комп’ютера являє собою оптимізацію роботи системи, очищення пилу, оновлення термопасти і інші види послуги. Його потрібно віднести до середнього класу відносно ціни і тимчасових витрат.
  • Фізичний. Цей вид ремонт являє собою ремонт або заміну будь-фізичної частини комп’ютера. Зазвичай це обходиться дорого і вимагає часу, так як для виконання необхідний кваліфікований фахівець.

Якщо ви вирішили нести комп’ютер в сервіс по ремонту, то вам необхідно максимально детально розповісти фахівця, в чому у вас проблема і спробувати згадати, після яких дій вона проявилася. Це дозволить більш точно визначити причину неполадки і швидше її вирішити.

Ремонт ноутбука

Ремонт ноутбука виробляють за такою ж схемою, як і ремонт стаціонарного комп’ютера. Однак тут є дві особливості, які потрібно враховувати:

  • Ноутбук менше, ніж стаціонарний комп’ютер, і всі деталі в ньому менше. Це вимагає додаткового досвіду від ремонтника, збільшує час ремонту і його вартість.
  • Ноутбук, як мобільний пристрій, може піддаватися додатковим небезпекам – перегрів в ліжку або на сонці, пролиті рідини, падіння. Вирішення таких проблем може обійтися дорого.

Ще більше про ремонт ноутбука можна дізнатися тут — http://tvs-spb.ru/.