Моноблок – тип ПК, який передбачає з’єднання воєдино екрану і системника. Такі апарати відрізняються досить компактними габаритами, що, втім, жодним чином не позначається на їх функціональності і продуктивності. Їм під силу вирішення будь-яких, навіть найбільш складних і об’ємних завдань різної спрямованості. Досить великий асортимент подібної продукції представлений на сторінці https://www.moyo.ua/comp-and-periphery/noutebook_pc/monobloky/apple/, ми ж з вами займемося більш детальним її вивченням.

Особливості конструкції

Багатьох відлякує висока вартість девайса. Так, однозначно можна сказати, що покупка такого типу явно не належить до категорії дешевих і доступних, але можна сміливо стверджувати, що шкодувати про закупівлю ви явно не будете. Крім стильного виконання і дизайну, пристрій характеризується відмінно продуманій і реалізованої ергономікою, приголомшливою продуктивністю і досить великим спектром доступного функціоналу.

Говорячи про конструктивних аспектах, варто зазначити, що всі компоненти системи мають спільне виконання – мова йде про моніторі і системнику, в той час як доповнюють їх миша, клавіатура і трекпад. Все, що потрібно для повноцінного, а головне комфортного і продуктивного функціонування, тут є.

Корпус характеризується ідеальним проектування – часом створюється відчуття, що це і не моноблок зовсім, а звичайний монітор, настільки все грамотно й компактно скомпоновано. Ніяких проводів тут немає – весь обмін даними відбувається виключно за допомогою задіяння бездротових протоколів. З точки зору економії простору і естетичної складової моноблоки залишають далеко позаду всіх своїх конкурентів.

Процесор і оперативна пам’ять

Кажучи конкретніше про технічному аспекті, слід сказати, що виробник пропонує декілька варіацій оснащення системи. Підбір конкретного формату має пряму залежність від того спектру завдань, які плануються до вирішення, обсягу і ступеня складності. Так, наприклад, за умови роботи з офісними додатками цілком виправданим бачиться вибір на користь більш простого і прийнятного за вартістю варіанти. Переплата на користь максимально продуктивного і потужного аналога при такому розкладі явно буде невиправданою. Цілком достатньо буде 2 Гб оперативки, хоча 4 Гб все ж бачиться більш кращим варіантом. Процесор краще вибирати з сімейства Intel Core на 4 ядра як мінімум. Частота його може змінюватися, для комфортного задіяння значення приблизно в 2 ГГц буде достатньо.

Рішення завдань мультимедійної спрямованості вимагає задіювання незрівнянно більших ресурсів, що і обумовлює вибір на користь більш продуктивної моделі. Так, перевагу варто віддати настільної версії чіпсета, бажано Intel Core i7. Число ядер – 8, тактова частота від 2,2 ГГц і більш. Пам’яті оперативної повинно бути понад 8 Гб – це дозволить без проблем справлятися навіть з обробкою складного мультимедійного контенту і тривимірної графіки. Та й взаємодія з самими сучасними іграшками за умови наявності таких параметрів буде на порядок вищим.

Зверніть увагу і на можливість апгрейда – виробник пропонує по мірі потреби провести удосконалення системи для ще більшого підвищення її працездатності, функціоналу і продуктивності. Але разом з тим потрібно пам’ятати про те, що надмірність тут зовсім не потрібна – так, наприклад, значення оперативки понад 20 Гб на працездатності ніяк не відобразиться, хоча вартість девайсу значно підвищить.