як вибрати пульт для воріт

6-26-2020

 

Автоматичні гаражні ворота сьогодні намагаються встановити багато. З їх допомогою можна загнати автомобіль, навіть не виходячи з нього. Управління конструкцією здійснюється за допомогою спеціального пульта. Це виріб можна купити окремо в будь-якому бажаному виконанні. Шукаєте пульт керування автоматичними воротами? Компанія  пропонує великий вибір цих виробів. В каталозі розташована продукція різних виробників в широкому ціновому сегменті. Вартість кожного виду виробу вказана поруч з позицією. Хочемо порекомендувати вибрати пульт для воріт на сайті https://remote.com.ua/pulti-dlya-vorot.html  , по доступній ціні . 

Пульт керування воротами значно спрощує маніпуляції відкриття/закриття конструкції. Особливо актуально використовувати ці вироби для відкатних воріт. Вони трохи легше розпашних, тому управління їх автоматикою з допомогою пульта нескладне. Щоб вибрати підходяще виріб, важливо визначитися з такими моментами:

У каталозі нашої компанії представлені моделі, що працюють на 2 і 4 каналу. Цей параметр вказує на максимально можливу кількість об’єктів, якими можна управляти. В залежності від типу пульта він буде створювати код, непіддатливий копіюванню. Багато вироби для зручності використання комплектуються спеціальним індикатором, який спалахує при спрацьовуванні пристрою. Це також дозволяє користувачеві переконатися в достатньому заряді батареї.

За зовнішнім виглядом пульт дистанційного керування воротами створюється в стандартному вигляді або у формі брелока. Останній тип підійде для домашнього використання, оскільки він відрізняється невеликим радіусом дії. Для регулювання гаражних воріт промислового об’єкта краще купити більш міцну і надійну модель. Вона може функціонувати на відстані 100-150 метрів.

У каталозі нашої компанії знайдеться будь-пульт керування гаражними воротами. Він значно полегшить процес відкривання і закривання конструкції побутового або промислового типу. Для покупки вам досить вибрати необхідного виробника, параметри виробу і зробити замовлення одним кліком. Визначитися з відповідною моделлю допоможуть наші компетентні менеджери.