Іноді буває, слухаєш якусь пісню, і розумієш – ось він, той шедевр світового музичного мистецтва, який гідний бути на дзвінок мого телефону, який я готовий чути кожен раз, коли до мене хтось дзвонить. І якщо ця мелодія звучить тільки в приспіві пісні, а вступ її зовсім не рингтоновоское, то вам знадобиться ця стаття. Тут я розповім, як обрізати пісню на Windows.

Щоб робити рінгтони, ми будемо використовувати невелику, безкоштовну, русифіковану і навіть украинофицированную програму — mp3DirectCut. І відразу ж треба виділити її головне достоїнство – вона швидка, не зависающая, і дозволяє за хвилину обрізати пісню на Windows, що ставить її на перше місце серед редакторів аудіо.


Це вам може бути цікаво:

 • Як обрізати мелодію онлайн

Обрізати пісню на Windows програмою mp3DirectCut

Щоб обрізати пісню на Windows, спочатку скачайте програму mp3DirectCut за посиланням нижче. Встановіть її, інсталяція пройде швидко. При першому запуску можна вибрати мову інтерфейсу. Після вибору необхідно перезапустити програму.

mp3DirectCut

 • Операційна система: Windows XP, Vista, 7;
 • Мова: російська, українська, англійська та інші;
 • Розробник: Martin Pesch.

Завантажити зараз!280 Завантаження

mp3DirectCut – це маленька багатомовна програма, яка дозволяє обрізати музику на комп’ютері. Відрізняється швидкістю роботи, а також зрозумілим інтерфейсом.

Щоб обрізати пісню на Windows, запустіть програму і проробіть наступні дії:

 • Натисніть пункт «Файл», виберіть підпункт «Відкрити» і знайдіть потрібну пісню на своєму комп’ютері в діалоговому вікні. Або натисніть на іконку із жовтою папкою. Або просто перетягніть пісню на вікно програми.

  Завантажуємо пісню

 • Коли пісня завантажиться у програму, ви побачите характерні звукові хвилі на графіку. Пересуньте жовтий курсор, на коричневою стрічці на потрібне місце пісні, і натисніть на кнопку «Початок» внизу в секції «Правка». Це буде початок вашого рінгтона.
 • Щоб відзначити кінець, пересуньте жовтий курсор на потрібне місце та натисніть кнопку «Кінець» внизу в секції «Правка». Ви побачите, що утворився виділений фрагмент пісні.

  Виділяємо потрібний фрагмент

 • Тепер залишається тільки зберегти той фрагмент, який ви виділили, в окремому MP3 файлі. Для цього у верхньому меню натискаємо пункт «Файл» і вибираємо підпункт «Зберегти виділення…». Визначте, куди на комп’ютері потрібно зберегти його, дайте файл і збережіть. Потім можна прослухати і перекинути на телефон.

  Зберігаємо вирізку


Щоб обрізати пісню на Windows за допомогою програми mp3DirectCut, ви можете оперувати кнопками в нижній панелі з секції «Навігація» і «Аудіо» для того, щоб прослуховувати ті чи інші фрагменти. Також доступні і кнопки управління верхнього меню. Це дозволить зробити все правильно.

Дана програма, до речі, дозволяє виробляти й інші цікаві операції з піснями. З ними ви зможете ознайомитися при використанні. У цій статті я їх не висвітлив.