Час від часу наші читачі розповідають про те, як вони добувають криптовалюта. У цей момент на їх голови проливається справжня злива з образ, проклять і побажань всіх можливих бід. Бідолахи вже не раді, що поділилися даною інформацією. Що цікаво, є постійні читачі, які роблять скріншоти, запам’ятовуючи нікі майнер, нападаючи на них щоразу, коли вони з’являються в коментарях. Все це межує з абсурдом, адже останнім часом агресія в інтернеті вийшла на новий рівень, а віртуальні бійці переслідують всіх інакомислячих немов бійцівські собаки. Оскільки віртуальний світ є лише частиною світу реального, немає ніяких сумнівів, що в житті твориться точно така ж ситуація, коли бути майнером ганебно. Багато хто воліє не афішувати своє хобі, хоча для кого-то воно з часом переростає в спосіб заробітку.

І ось у всій цій каші уявіть собі, що буде, якщо про майнер дізнаються сусіди в селі або по дачі. У кращому випадку йому будуть заважати, викликаючи поліцію по кілька разів на тиждень, а в гіршому пограбують або переб’ють кабель живлення. Герой нашого відео знаходиться саме в такому положенні. Він розташував гігантську ферму на заміській дачі, підвівши до неї немислимі 100 квт/год електрики. Взагалі, відео надіслали серьозі, більше відомому нашим читачем під ніком солоний майнер. Він на своєму каналі показав, як виживають шахтарі в хибних умовах російської глибинки.

Вся інформація є в ролику, ми ж пропонуємо коротке резюме. Отже, все зроблено максимально професійно. Ніякого шуму за межами будівлі немає, а сама будівля нагадує непримітний недобудову, що дозволяє не привертати зайвої уваги. Всередині коридор з звукоізоляційного покриття майже повністю пригнічує зайві звуки. Ферма настільки тиха, що під вікнами голосніше чути шум вентиляторів кондиціонера в житловому будинку, ніж десятки спеціалізованих пристроїв для видобутку біткоіни.

На фермі працюють 84 asic bitmain antminer s9. Кожен з них споживає 1300 вт, що і дає в цілому 100 квт/год. Загальна потужність становить 1.34 пн / с (петахеш в секунду), що дає йому близько 15 000 доларів на місяць. Оскільки відео актуально на момент ціни в 46 000 доларів за одну монетку біткоіни, то сьогодні майнер відчуває себе набагато краще. Варто розуміти, що більше 3000 доларів на місяць-це витрати на електрику. Очевидно, майнер оплачує рахунки справно, що саме по собі цінно, адже в умовах загорода підключитися до загальних мереж не складе труднощів.