Новий сервіс авто.ру фінанс спрощує підбір кредиту при покупці вживаної машини у приватної особи. Замість десятка анкет різних банків покупцеві досить заповнити всього одну, і сервіс сам розішле її банкам-партнерам. Користувачеві залишиться вибрати найбільш вигідну пропозицію.

Авто.ру першим серед класифайдів інтегрував сервіс підбору кредитів у свою платформу. При виборі машини з пробігом покупцеві не потрібно переходити на інші майданчики і самостійно шукати і порівнювати умови різних банків. Все, що від нього вимагається, – заповнити одну анкету прямо на сайті або в додатку авто.рп. Решта сервіс бере на себе: підбере пропозиції під запит користувача, відправить його заяву в банки і агрегує їх рішення в особистому кабінеті: вони з’являться протягом декількох годин.

Михайло коломієць, менеджер продукту:

«за даними опитування авто.ру, 51% потенційних покупців розглядають придбання автомобіля в кредит. Для тих, хто вибирає машину на вторинному ринку, авто.ру фінансував один з етапів покупки-підбір відповідної кредитної пропозиції. Причому користувач може як відразу в анкеті вказати, яку машину він хоче купити, так і повернутися до вибору після отримання схвалення від банків».

Також сервіс допоможе підібрати автомобіль, виходячи з того, який розмір щомісячного платежу буде комфортним для користувача. Потрібно вказати можливі параметри-і система сформує добірку машин з урахуванням відповідних умов кредитування. Поки цей функціонал працює у веб – і мобільній версіях, найближчим часом стане доступний і в додатку.

Зараз в числі партнерів авто.ру фінансування сім банків, найближчим часом їх число збільшиться. Максимальна сума кредиту при подачі заявки через авто.ру-5 млн рублів.

Відзначимо, в лютому поточного року блогерам яндекс.дзена стали доступні віджети авто.рп. З їх допомогою блогери можуть заробляти на оглядах автомобілів.