Компанія steelseries представила миші prime mini і prime mini wireless, розроблені з прицілом на кіберспортсменів. Обидві новинки вже доступні для замовлення.

Тут і нижче зображення steelseries

У пристроях застосований оптичний датчик truemove, розроблений спільно з pixart. Він забезпечує роздільну здатність до 18 000 cpi (відліків на дюйм). Сенсор гарантує точне стеження ” 1-к-1» і відсутність небажаних рухів курсора під час різких переміщень маніпулятора по ігровій поверхні.

Миші наділені магнітно-оптичними перемикачами prestige om. Вони складаються з зігнутої сталевої пружини, яку утримує на місці спеціальний неодимовий магніт. Останній забезпечує чіткість і точність роботи механізму, а кожне спрацьовування вимагає однакового зусилля. Заявлений ресурс-100 млн натискань.

Маніпулятори мають мікротекстуроване матове покриття, що забезпечує хороший контроль. В цілому доступні п’ять кнопок. Реалізована підсвічування.

Модель prime mini важить 61 г, а для підключення до комп’ютера служить кабель usb-c з опліткою. Версія prime mini wireless вагою 73 г використовує бездротове підключення в діапазоні 2,4 ггц. Заряду акумулятора вистачить на 100 годин роботи. Ціна-70 і 140 євро відповідно.