Наприкінці липня студія blazing griffin і видавництво microids анонсували детективну пригоду agatha christie — hercule poirot: the first cases. А зараз розробники опублікували оглядовий трейлер проекту, в якому розповіли про його головні особливості.

Джерело зображення: steam

При проходженні гри користувачі перевтіляться в сищика еркюля пуаро в його молоді роки. Головного героя запросили на прийом до впливової сім’ї ван ден бош, організований з нагоди заручин дочки. Незабаром після прибуття протагоніста в особняк на вулиці почалася хуртовина. А потім свято затьмарило вбивство одного з гостей. Гравцям належить розплутати справу і знайти злочинця серед присутніх в будинку людей.

Геймплей в agatha christie-hercule poirot: the first cases зводиться до пошуку доказів. Еркюль пуаро повинен вивчати локації всередині і зовні особняка, взаємодіяти з інтерактивними точками і розмовляти з персонажами. У діалогах можна вибирати варіанти відповіді, щоб отримати від співрозмовників важливі подробиці. Гра також відзначиться головоломками, наприклад, користувачам потрібно буде придумати, як потрапити в закриті кімнати будинку. Всі знайдені докази з’являються в спеціальному меню, де між ними необхідно встановити зв’язок. На основі цієї механіки робляться певні висновки.

Agatha christie-hercule poirot: the first cases вийде 28 вересня 2021 року на пк, ps4, xbox one і nintendo switch.