Компанія garena оголосила, що в королівській битві для мобільних пристроїв free fire пройде кросовер з фільмом»веном 2″. Тематичне оновлення надійде на сервера 10 жовтня 2021 року і додасть різні внутрішньоігрові і колекційні предмети, костюми з комплекту антигероя, а також запустить відповідні активності.

«колаборація з “веномом” – це величезне досягнення для нас і для наших гравців по всьому світу. Цей знаковий персонаж відображає ключову особливість геймплея free fire: гравці створюють справжній хаос на полі бою і усувають ворогів, щоб вижити. Ця подія також підтримає наше прагнення запропонувати світовій спільноті гравців незабутній досвід”, – гарольд тео, продюсер free fire в garena.

Подібне партнерство стало можливим завдяки провідній світовій компанії в сфері букінгу, розваг і спорту — uta. Переговори велися двома підрозділами: uta marketing (консультаційні послуги для корпорацій і брендів) і uta esports (підтримка стримерів і професійних гравців).

Варто зазначити, що колаборація також працює у зворотному напрямку. На сеансах фільму “веном 2”, який вийде на екранах в росії 30 вересня, найуважніші зможуть знайти відсилання до шутера free fire.