Портал the gamer звернув увагу на незадокументовану особливість режисерської версії експериментального екшену death stranding від kojima productions-моторошне відсилання до p. T.

Джерело зображення: sony interactive entertainment

Нагадаємо, p. T. Являє собою інтерактивний тизер скасованого хоррора silent hills, безпосередню участь в розробці якого брав гейм-дизайнер хідео кодзіма (hideo kojima), що стоїть біля керма і death stranding, і kojima productions.

Головним антагоністом демоверсії silent hills був привид вбитої власним чоловіком вагітної жінки на ім’я ліза. Привид невідступно слідував за героєм і періодично нападав на нього, неприродно трясучи головою.

Джерело зображення: konami

Як продемонстрував у недавньому ролику на своєму youtube-каналі користувач douglas n gomes, щось подібне можна спостерігати і в death stranding director’s cut — в рамках одного з кошмарів головного героя.

В ході сновидіння протагоніст звертає увагу на стоїть в закритій душовій кабіні тварюка, яка спочатку починає смикати головою, а потім і тілом — що відбувається далі, можна побачити з прикріпленого нижче відео.

Крім моторошної відсилання до p. T., death stranding director’s cut пропонує технічні поліпшення, прискорені завантаження, нові локації і сюжетні місії, стрільбище, гоночний режим і додаткові онлайн-функції.

Death stranding director’s cut вийшла 24 вересня поточного року на ps5. Раніше стало відомо, що до березня сумарні продажі основної гри на ps4 (з листопада 2019-го) і pc (з липня 2020-го) перевищили 5 млн копій.