Проект Reptilicus.net являє собою додаток для Android, яке характеризується багатофункціональністю і містить в собі безліч корисних можливостей, це цілий комбайн. У даній статті я дам огляд цієї програми, і розповім, на що вона здатна.


Reptilicus – це логер для Android. На відміну від аналогів, які спеціалізуються лише на одному виді логів, ця програма веде збір даних з вхідних і вихідних дзвінків, СМС, популярних інтернет-месенджерів та соціальних мереж. Крім того, в її функції входить можливість дистанційного управління зібраними даними, що буде корисно при викраденні телефону. А також це додаток працює непомітно у фоновому режимі. Примітна функція цього додатка, яка дозволяє зберігати всі отримані дані на сторонньому сервері через інтернет, а не в самому телефоні.

Запис дзвінків

Reptilicus дозволяє записувати розмови. У програмі є налаштування, завдяки яким можна записувати розмови лише з деяких номерів, то є можливість встановити фільтр.

Коли розмова починається, програма автоматично починає запис. Після завершення розмови запис сама закінчується. Таким чином, не потрібно хвилюватися, що якась розмова залишиться не записаним або запис раптом продовжиться після завершення дзвінка.

У програмі можна вибирати якість аудіо файлу запису, що дозволить регулювати розмір, займаний архівом.

Запис повідомлень з месенджерів та соціальних мереж

Такі популярні програми як Viber, WhatsApp і Skype встановлені сьогодні практично на кожному смартфоні або планшеті. Багато користувачі ведуть через них особисту і ділову зв’язок. Reptilicus здатний логировать повідомлення цих додатків, а також здійснювати запис дзвінків з них.

Reptilicus також записує повідомлення з найпопулярніших соціальних мереж, таких як ВКонтакте і Однокласники. Природно, СМС повідомлення, передані звичайним шляхом через телефонну мережу, теж не залишаються без уваги цього ящера.

Антикрадій

У можливості Reptilicus, як було сказано вище, входить функція віддаленого управління даними. Якщо раптом ваш телефон виявиться втраченим, то ви зможете за допомогою спеціального сервісу через інтернет видалити особисті дані, які не стануть тепер загальним надбанням.

Крім того, якщо ваш телефон вкрадуть, програма допоможе знайти його, так як вона здатна зчитувати дані геолокаціі, отримати які можна через сервіс цього додатка з будь-якого іншого пристрою, що має доступ в інтернет. Таким чином, ви дізнаєтеся точне місцезнаходження вашого апарату.

Це далеко не всі можливості програми. Усе інше ви зможете перевірити на практиці, встановивши додаток.