Супровід 1С — це підтримка бази в діючому стані, оперативні профілактичні роботи, запобігання та усунення неполадок, а також регулярні оновлення.

Для чого необхідна послуга «Супровід 1С»

Якщо ви використовуєте в роботі своєї компанії будь-які фінансово-економічні програми, то потрібно враховувати, що будь-яке програмне забезпечення потребує своєчасного оновлення. Нічого не стоїть на місці у сучасному стрімкому світі, і це означає, що у фінансовій, законодавчої та правової бази в різні періоди з’являються зміни. Для того щоб версія продукту, з яким ви працюєте, завжди мала в собі тільки нову інформацію, необхідно вчасно встановлювати оновлення.

Обслуговування 1с передбачає не тільки своєчасні оновлення, але і можливість користування консультаціями кваліфікованих фахівців; швидке реагування на звернення клієнтів, використовуючи віддалений доступ; цілодобову технічну підтримку; налаштування «1С: Підприємство» (адаптування під індивідуальні потреби компанії); профілактику та адміністрування програми «1С: Підприємство».

Отже, якщо ви хочете мати безпечне середовище для зберігання даних, скоротити витрати бізнесу, збільшити прибуток допомогою автоматизації процесів і мати безперебійну роботу системи 1С, тоді послуга «Супровід 1С» є виробничою необхідністю для потреб користувачів 1С. Більше про супровід 1С ви можете дізнатися тут.

Вибір компанії аутсорсера

Для того щоб супровід 1С дійсно відбувалося якісно і на належному рівні, щоб заявлені вище вимоги приводилися в дію, важливо вибрати надійну компанію аутсорсера. Досвід і наявність сертифікатів у фахівців — це те, на що потрібно звертати увагу в першу чергу при виборі супроводжує компанії.

Важливою особливістю компанії IT-Lite у наданні послуги «Супровід 1С» є фахівці широкого профілю і високого класу. Компанія забезпечує висококласним сервісом, який протягом 15 років надає кваліфіковану підтримку своїм клієнтам. За допомогою цілодобового моніторингу компанія IT-Lite ліквідує можлива поява несправностей, які трапляються несподівано і значно впливають на продуктивність роботи всього бізнесу.

Компанія IT-Lite надає дистанційне супровід 1С, так як це просто і вигідно. Вам необхідно зробити один дзвінок і через 30 хвилин фахівець вже залучений до опрацювання вашого звернення. Спеціаліст підключається до комп’ютера клієнта і починає займатися вирішенням питання. А так як підтримка є цілодобовою, ви можете звернутися в будь-який час дня і ночі.

Послуга «Супровід 1С» є помічником у високій продуктивності вашої компанії і зростання вашого бізнесу. Співпрацюючи з IT-Lite, ви отримаєте такі переваги:

  • великий досвід і наявність розвинених ресурсів для надання послуг у сфері аутсорсингу;
  • наявність репутації, якої ми цінуємо, а значить послуги надаються якісно, щоб ви могли повернутися до нас знову;
  • компетентність і відповідальність фахівців;
  • гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до кожного клієнта.