Напередодні швидкої презентації стали відомі нові подробиці про флагманському ігровому смартфоні black shark 4s pro. Так, виробник розповів, як йому вдалося домогтися рекордної продуктивності. Також з’явилася інформація про швидкість зарядки і аудіоможливості гаджета.

Новий black shark 4s pro здатний видавати в бенчмарку antutu майже 888 000 балів — кращий результат серед всіх android-смартфонів. Як з’ясувалося, це заслуга не тільки флагманського процесора snapdragon 888+. Домогтися таких показників вдалося за рахунок гібридного накопичувача, в якому в raid-масив об’єднані ufs 3.1 і кастомний ssd. На додачу використовується фірмовий алгоритм ramdisk, що змушує працювати пам’ять на максимальній швидкості. Щось подібне було реалізовано в black shark 4 pro, але в 4s pro цю технологію поліпшили до другої версії.

Крім продуктивної начинки в black shark 4s pro буде реалізована швидка зарядка потужністю 120 вт і акумулятор ємністю 4500 маг. Комплектний адаптер живлення і кабель дозволять зарядити гаджет за п’ять хвилин до 50%, а на повне заповнення енергії до 100% буде потрібно всього 15 хвилин.

Black shark також обіцяє вражаючу якість звуку в новому смартфоні. Крім того, разом з серією black shark 4s будуть представлені фірмові tws-навушники, що забезпечують мінімальну затримку на рівні всього 30 мс.

Презентація новинок відбудеться 13 жовтня.