Американський виробник іграшок hasbro оголосив про випуск вінтажних фігурок боби фетта, r2-d2 і c-3po на честь святкування50-річчя lucasfilm. Статуетки, натхненні мультсеріалом 80-х «star wars: droids» іклассіческімі іграшками kenner toys, будуть виконані в ретро-стилі, а кращий мисливець за головами боба фетт крім стандартної фігурки удостоїться спеціальной15-ти сантиметрою версії з преміальним декором.

Базовие9-ти сантиметрові фігурки r2-d2, c-3po і боби фетта обійдуться шанувальникам космічної саги в $15.99, а ось преміальний клон мандалорца буде продаватьсяпо ціні $26.49.

Новаясерія вінтажних фігурок від hasbro покликана відродити класичну ретро-коллекціюігрушек за мотивами “зоряних воєн « – статуетки» star wars: droids” не випускалися з 1985 року.

Всі 4фігурки-r2-d2, c-3po, бобафетт і 15-ти сантиметрова версія – доступні для попереднього замовлення в онлайн-магазінеtarget. Можливі проблеми з доступом до сайту сір-адрес країн снд, дляпосещенія сторінки можна скористатися анонімайзерами, vpn або проксі.