Шопінг люблять всі, а якщо хто-то суперечить і каже протилежне, то він просто лукавить. З появою інтернет-магазинів робити покупки стало ще простіше, вигідніше і цікавіше. Не потрібно напружуватися, втрачати час і стояти в пробках на шляху до торгових центрів або взагалі їхати в інше місто — все можна замовити прямо з дому. Особливу популярність серед російських покупців придбали зарубіжні ресурси, спокушають великою кількістю знижок і різноманітністю товарного асортименту. Єдиною незручністю, трохи притупляющим радість від очікування обновок, є тривала доставка. Але, незважаючи на це, кількість посилок, що поспішають з Китаю, Америки і Європи, менше не стає. Так і поштовим відстеженням завжди можна зайнятися на спеціальних пошукових сайтах — наприклад, GdePosylka.

Сервіс настільки простий у використанні, що розібратися в тонкощах його функціоналу не становить жодних проблем. Пошук відправлень здійснюється з допомогою адресного рядка, куди вводяться трек-номера вакансій посилок. Система обробляє заявку і миттєво відображає на екрані поточний статус доставки, а якщо говорити ясніше — перелік розподільчих/контрольних пунктів, пройдених товаром на поточний момент. Поштове відстеження ведеться аж до прибуття замовлення у кінцеву точку видачі (ПВЗ, відділення зв’язку, постамат). І що найголовніше, вся інформація на сайті надається виключно російською мовою, навіть коли транспортування виконується іноземній кур’єрською службою.

Список всіх перевізників, доступних для відстеження поштового на сайті ГдеПосылка, представлений на головній сторінці сервісу. На сьогоднішній день їх близько 170. Пошук може здійснюватися не тільки вручну, але і автоматично. Для того щоб настроїти функцію інформування на свою електронну скриньку, необхідно пройти стандартну процедуру реєстрації або авторизуватися за допомогою соцмережі. Зареєстровані користувачі можуть також створювати в особистому акаунті архіви для зберігання трек-номерів. Відкритий для загального користування і онлайн-довідник індексів Росії, доповнений супутніми корисними даними про зазначених поштових відділеннях (контактні телефони, графіки роботи). Ресурс GdePosylka функціонує у форматі мобільного додатку, завантажити і встановити яке можна абсолютно безкоштовно на всі типи сучасних смартфонів. Просто, зручно і без всяких обмежень.