Чи чули ви про те, що заробляти пристойну суму можна за допомогою розміщення постів з фото відомих соціальних мережах, блогах? Якщо ви вважаєте інформацію помилковою, то, м’яко кажучи, помиляєтеся. Введіть в пошуковому рядку браузера: «Робота, розмір доходів блогера». «Гугл» і «Яндекс» підтвердять існування вищезгаданого способу доходу. Він відноситься до високоприбуткової категорії. Однак для отримання чималих грошей доведеться працювати цілодобово. Просування сторінки – основна мета. Складно розкрутитися? Ні, сьогодні навіть можна замовити просування в Instagram.

Якими бувають блогери?

Як називають людей, які не встають по будильнику на роботу і займаються улюбленою справою? Фрілансерами або блогерами.

Першим доводиться працювати розумово, другим – почасти теж. Нездійсненних завдань не існує! Це слід пам’ятати всім тим, хто вирішив звільнитися з основної посади і зайнятися блогерством. Можна продовжувати ходити на роботу, регулярно роблячи цікаві публікації. Для початку потрібно поставити конкретну мету. Одні блогери навіть не думають про наживу, займаючись улюбленою справою: написання текстів, публікації віршів, розміщення особистих фото та ін. Інші женуться за кількістю передплатників з метою поліпшення добробуту. Успішні впізнанні особи можуть дозволити собі відпочивати, більшу частину вільного часу проводити без використання камери в робочих цілях. Хоча кадри і відео, зняті «просто так», часто грають на руку. Передплатникам стають цікаві новини впізнаваною особистості, подробиці з її життя, таємниці та інше.

Методи розкрутки

Просування буває білим і чорним. У першому випадку блогери ведуть діяльність, спираючись на вузькі знання, у другому – викликають бурхливу реакцію аудиторії скандальними матеріалами. Люди реагують на провокації. Збуджуючи інтерес або провокуючи обурення, блог стає часто відвідуваним, тобто популярним. На такий спосіб просування вирішуються професіонали, коли відкривають новий проект. Новачки рідко ризикують. Для початку можна просто займатися улюбленою справою, оприлюднити досягнення, спілкуватися з користувачами інтернету. Приміром, сьогодні популярний здоровий спосіб життя. Людей можна зацікавити методиками схуднення, техніками переходу на правильне харчування, ефективними програмами тренувань. З часом на сторінку почнуть надходити цікаві вигідні пропозиції про співпрацю.

Як стати професіоналом? Одними публікаціями не обійтися. Потрібні знання про:

 • особливості внутрішньої роботи сайтів;
 • індексації пошукових систем;
 • інформативних, продають статтях.

Добре почувають себе маркетологи. Література, розроблена для згаданих фахівців, буде корисна. Деякі блогери не бажають постійно постити інформацію певного змісту. Вони стають продавцями тих чи інших товарів, рекламуючи їх знайомими методами. Сьогодні найкориснішою мережею для розкрутки бізнесу є «Instagram». Щоб заробити, доведеться докласти чимало зусиль. Можна попросити про допомогу власників відомих сторінок з подальшим винагородою або скористатися пропозиціями спеціалізованих компаній. Вони надають послуги з розкручування сторінок. Одна з них – накрутка переглядів відео в «Инстаграме», http://smmlike.net/instagram-prosmotri – посилання на ресурс такої компанії. Після збільшення відвідуваності, лайків та іншого кількість передплатників збільшиться природним шляхом. Аудиторією будуть реальні люди, які почнуть приносити прибуток.

Початкова база

Без знань не вдасться заробити на блозі. До вивчення рекомендована література, відповідна наступними тематиками:

 • «Що таке CMS-системи?».
 • «Якими бувають платформи сайтів?».
 • «Доменні імена».
 • «Мови програмування».
 • «СЕО-оптимізація».
 • «Блогові служби».
 • «Основи верстки» та багато іншого.
 • Розумніше витратити час на вивчення спеціалізованих матеріалів, ніж на ведення блогу, який не є цікавим для людей, не приносить прибуток.

  На чому вдасться заробити?

  Почнемо з того, що дохід залежить від відвідуваності. Ніж ширше аудиторія, тим більше прибуток.

  Блогери заробляють на:

  • продаж рекламних місць і посилань;
  • спонсорство;
  • замовних постах.

  У першому випадку потрібно вникнути в тему, пошукати хороші, інформативні ресурси і приступити до активних дій, у другому – знайти того, хто готовий містити блог, в третьому – навчитися писати класні публікації прихованого рекламного характеру. Всі перераховані способи заробітку гарні і результативні. Головне – почати, постійно розвиватися та не зупинятися на досягнутому.