Багато користувачів, а особливо ті, які освоюють ази управління комп’ютером, частенько нарікають на те, що корисні інструменти управління ос windows заховані так далеко, що часом їх неможливо відшукати…

Сьогодні дізнаємося, яким чином можна вивести ярлик панелі управління на робочий стіл, щоб при нагоді за секунду запустити цей корисний і важливий інструмент.

… Поїхали … В подробицях і по кроках – як поставити ярлик панелі управління на робочий стіл windows 10:

Швидкий доступ до панелі управління в windows 10

В windows 10 (у всіх ос) є такий корисний і важливий вбудований інструмент під ім’ям панель управління. У мережі є багато рішень, які виконувалися за допомогою панелі управління, але не завжди в інструкціях розповідається, яким чином запустити (відкрити) цей інструмент, а тому ті користувачі, які тільки-тільки освоюють комп’ютер — плутаються і не можуть знайти ярлик програми.

Справді, панель управління захована далеко в інструментах ос: щоб її відшукати потрібно відкрити меню пуск; відшукати папку службові; і в ній, скажімо так, ярлик програми, за допомогою якого можна запустити утиліту; або можливо відкрити панель управління через пошук, набравши ім’я…

Однак, в сьогоднішній інструкції я розповім, яким чином вивести на робочий стіл ярлик панелі управління, щоб кожен раз її не шукати… Робиться це легко і просто, під силу будь-якому новачкові.

Щоб створити ярлик будь — якої програми ос — в нашому випадку ярлик панелі управління-чинимо таким чином:

Натискаємо правою кнопкою миші на будь-якому вільному від елементів місці робочого столу, по кліку відкриється контекстне меню, в якому вибираємо опції персоналізація (картинка нижче).

В меню зліва неодмінно потрібно вибрати підміню теми.

У стрічці опцій праворуч, шукаємо розділ«супутні параметрипараметри значків робочого столу”.

…тут потрібно відзначити галочкою чекбокс» панель управління ” (картинка вище) і, звичайно ж, ок.

Можете поглянути на робочий стіл — на ньому тепер присутній ярлик «панель управління», тикаючи двічі по ньому, ви в будь — який момент оперативно перейдете до найважливішого елементу налаштувань операційної системи windows 10-панель управління.

Дякую за увагу!!

…а вас чекає ще й кіно, яке, можливо, буде корисним…