наш паддок…будь він не ладен…

Це настільки нудне і сумне проведення часу, що навіть розповідати про цей режим не хочеться. Я по саме горло “наївся” цього режиму в попередніх іграх wrc 8 і wrc 9. Ну, не займається гонщик цим! не займається! досить перетягувати убогий менеджмент з інших ігор!

Тому, хто не хоче займатися цією нудотою, пропоную просто почати свій власний чемпіонат світу. Тут режиму кар’єри немає. Просто налаштовуємо режим чемпіонату, його складність, тривалість, вибираємо траси і приступаємо безпосередньо до ралі.

Невеликі зміни відбулися в режимі швидкої гонки. Раніше ви просто ганялися з часом віртуальних гонщиків, тобто ботів. Тепер їх немає. Як би повільно ви не їхали, без підключення до інтернету, все одно приїдете першим. Інших машин просто немає. Можна тільки позмагатися зі своїм кращим часом (режим примари).

Налаштування гри не змінилися. Не помітив якоїсь особливої зміни фізики руху. Може різницю і можна побачити, якщо відразу пограти в інші частини. Погода, тип покриття, вибрані шини – все впливає на поведінку автомобіля. Без зайвого загравання з реалізмом.

Наприклад, на трасах зі змішаним покриттям (припустимо, сніг + мокрий асфальт), вам доведеться неабияк попітніти. Адже перед су ви вибираєте тільки один тип шин, під конкретний тип покриття. А ось на іншому…це не автомобіль, а корито на жирній підлозі. В принципі, все саме так і є. Просто вже на самому початку варто розглянути ваші пріоритети щодо вибору гуми. Але, не хочете морочитися, можна вибір гуми і настройки автомобіля покласти на іі гри.

Що ще змінилося: ваш штурман став більш емоційний, тут не обдурили. Штурман (доступно дві статі) вас і похвали і вилаяє, в залежності від ситуації. А ось з вибором мови-вчіть іноземні, російської не передбачено. Тому краще орієнтуватися на значки, що попереджають, що описують особливості траси. Ну хоч меню російською мовою, і то хліб…

Перейдемо до графіки та оптимізації гри.

Система:

Процесор i7-8700t (робочі частоти 3800-3900 мгц)

Оперативна пам’ять: 16 гб, така частота 2666 мгц (16-18-18-35 cr2)

Материнська плата: asrock b360 fatality gaming k4

Відеокарта: evga gtx 1070 ftw

Компанія особливо вказувала, що гра тепер підтримує dx12, що нічого не принесло в плані оптимізації. Гра, як довбалася в один потік, так і продовжує це робити. Розкид навантаження по ядрах часом далекий від ідеалу.

Якихось помітних графічних змін не побачив, важко сказати, де графіка стала краще в порівнянні з попередніми частинами. Графіка непогана, особливо добре виглядає освітлення в грі.

швеція, зима, день.японія, захід сонця.

Навіть анімація подіуму не відрізняється від минулорічної гри:

Тестування своєї системи проведу на високих налаштуваннях. Оскільки на найвищих відеокарта вже не здатна видавати стабільні 60 кадрів.

Графічні налаштування:

Дозвіл екрану 1080р, вертикальна синхронізація відключена.

В якості тестової траси я вибрав тестовий спецділянку ралі фінляндія. Буде проведено два заїзди: в суху погоду ввечері і в дощ опівдні:

фінляндія, вечір, ясна погода.фінляндія, полудень, дощ.

Підсумок тестування:

На високих налаштуваннях відеокарта gtx 1070 дозволяє грати досить комфортно. Завантаження ж дуже сильно залежить від освітлення і погоди.

Але грати з відключеною синхронізацією дуже і дуже не комфортно. Переїзд гри на dx12 не виправив цю” особливість ” серії. Тому включення вертикальної синхронізації дуже бажано, краще через панель управління нвідії.

Мої суб’єктивні оцінки по грі:

Фізика: “5-” (оптимальний варіант, звалюватися у відвертий реалізм не варто).

Налаштування їзди: “5 “(кастомізація цих налаштувань дуже обширна, на всі смаки).

Режим кар’єри: “3 “( так приберіть цей чортів менеджмент!!!).

Кастомізація зовнішності автомобіля: “3 “(не сподобалося, цей режим хороший в nfs).

Графіка: “4 “(добре, але розробники обіцяли більшого…).

Оптимізація: “4-” (знову наступаємо на одні й ті ж граблі).

Що в підсумку: гра, на мій погляд, не принесла нічого нового в серію, просто звичайний еволюційний розвиток. Єдиний значимий плюс: стало більше легендарних машин. Любителям ралі може сподобається. Іншим-навряд чи.