Видавець і розробник blizzard entertainment в офіційному мікроблозі своєї рольової франшизи diablo представив кінематографічний трейлер diablo ii: resurrected — ремастера оригінальної diablo ii.

Джерело зображення: blizzard entertainment

Оприлюднене відео доступне з російськими субтитрами, триває трохи менше трьох хвилин і демонструє нарізку з оновлених заставочних роликів (у тому числі двох перших актів сюжетної кампанії).

«пекло підбирається ближче. Рушайте слідами таємничого темного мандрівника, боріться з мешканцями пекла і дізнайтеся, що задумали втілення зла діабло, мефісто і баал», — свідчить опис трейлера.

Крім поліпшення заставочних роликів, diablo ii: resurrected запропонує тривимірну графіку з підтримкою дозволу 4k і можливістю переключитися на класичний режим натисненням однієї кнопки, а також вдосконалений звук.

Реліз diablo ii: resurrected очікується 23 вересня на pc (battle.net), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch. Раніше розробники пояснили відмову від tcp / ip і підтримки співвідношення сторін 21: 9.