Серед безлічі по-своєму унікальних онлайн ігор, іноді просто хочеться підібрати для себе щось просте і цікаве, для чого флеш-ігри, без сумнівів, підходять найкраще! Але чому однією з найбільш популярних для них тем є саме різноманітні симулятори таксі? Тут все гранично просто – адже саме робота таксиста передбачає постійне водіння в умовах людних міст, величезна кількість нових людей і багато чого іншого!

Які жанри бувають?

Як і говорилося, перед гравцем відкривається можливість пограти в різноманітні жанри, але, як і можна здогадатися, у всіх таких проектах обов’язково присутній те саме таксі. При цьому, не варто думати тільки про симуляторах водіння, адже уми розробників дійсно здатні на багато що. Наведемо кілька прикладів аркад, які ми знайшли вивчивши один з флеш порталів:

  • «Поцілунки у таксі» — не потрібно довго думати, щоб зрозуміти, про що йде мова і керуючи по суті відразу парочкою пасажирів, гравцеві потрібно грати саме в симулятор поцілунків, які відбуваються, без сумнівів, у таксі. Особливо цікавим такий проект буде бажають чогось незвичайного і якщо Ви зможете домогтися реальної любові в умовах постійного спостереження водія, то неодмінно виграєте. Мета дуже проста – залишати свої витівки поза зору таксиста, вчасно зупиняючись і продовжуючи відразу, як тільки таксі поїде далі!
  • «Жіноче таксі» — не тільки хлопці можуть грати в такі ігри, адже існують проекти і для протилежної статі. Суть таких ігор дуже проста – замість водіїв обов’язково красуються досить милі дівчата і при цьому, весь ігровий процес адаптований конкретно під них! У результаті навіть гравцям дівчатам і дівчаткам можуть бути цікаві подібне проекти і при цьому, вони гарантовано отримають свою порцію задоволення!
  • «Пазли на тему таксі» — якщо Ви втомилися від симуляторів водіння, але все одно Вам цікаві ігри конкретно про таксі, то такі проекти одне з кращих рішень. Вони дозволяють насолодиться повноцінним втіленням ідеї та при цьому, в досить нестандартному оформленні, над яким гравцеві все ж доведеться поламати голову і пошукати вірне рішення!
  • Ну і наостанок, ігри конкретно про водіння таксі, включаючи перевезення пасажирів і симулятори паркування. Всі подібне проекти мають цілком непогану реалізацію і пограти в них неодмінно варто!

Як би там не було, якщо Ви хочете грати в онлайн ігри про таксі, то каталог всіх проектів на цю тему більш ніж різноманітний і пропонує цілком непоганий набір флеш-ігор на будь-який смак, що є цілком непоганим рішенням для будь-якої людини.

Для будь-якого віку такі ігри будуть цікавими?

У наш час, коли навіть дорослі іноді воліють гратися флеш-іграми говорити про відповідному віці досить важко, однак такі проекти про таксі краще всього підходять дітям від 8 років. Чому? Все теж дуже просто. Ігри про таксі мають на увазі цілком уважну симуляцію водіння автомобілем і нехай в цьому немає нічого складного – вона все ж вимагає певної зосередженості.

Як і було сказано, існують спеціальні варіанти подібних ігор і спеціально під дівчаток, грати в флеш-ігри про таксі їм буде цікаво навіть без урахування таких винятків. Це добре розвиває реакцію, увагу і посидючість в цілому, що несе також і певну користь. Саме тому, якщо Ви підбираєте цікаву міні-гру для своєї дитини або ж для себе – проекти з цілої серії з «таксі» цілком непоганий вибір.