увечері 4 жовтня в facebook та інших соціальних мережах компанії стався збій, в результаті якого користувачі не можуть зайти в свій особистий аккаунт або переглянути стрічку. Компанія вже вибачилася у своєму офіційному twitter і повідомила, що працює над усуненням проблеми. Офіційна причина неполадок невідома.

На тлі цього англомовне видання privacy affairs повідомляє, що на популярному серед хакерів форумі з’явилося повідомлення, де зловмисник пише про заволодіння персональними даними з 1.5 мільярдів акаунтів facebook, instagram.

Отримані дані не є наслідком злому акаунтів, в них міститься наступна особиста інформація: ім’я, прізвище, стать, номер телефону, місце проживання, електронна пошта, id аккаунта.

Один з покупців заявив, що йому готові продати базу з 1 мільярдом персональних даних за 5 тисяч доларів. Деякі з користувачів форуму пишуть про спробу обдурити їх продавцем, що викликає сумнів в автентичності даних, але якщо це не так, то стався найбільший в історії злив даних facebook.