Ще недавно сімейний шопінг був доступний тільки по вихідних, коли вся сім’я відпочивала. Тому по суботах і неділях торгові центри битком заповнені людьми — просто неможливо було в такому натовпі знайти потрібні речі. Деяким вдавалося витримати це випробування з гідністю — найчастіше доводилося залишати магазини втомленим і незадоволеним. Все змінилося, коли в нашому житті з’явилися онлайн-маркети. Вони не тільки дозволяють економити, вибираючи з величезного асортименту високоякісних речей, але і дають можливість займатися покупками всієї сім’ї незалежно від дня тижня. Зібратися перед екраном монітора і вивчати каталоги інтернет-магазинів можна де і коли завгодно. До того ж немає обмежень в географії пошуку — вирушайте за обновками в Європу, Америку, Китай або навіть Арабські Емірати. Але є і серйозний мінус у такого формату шопінгу — тривала доставка. Щоб нарешті потримати в руках свої речі, доведеться почекати. Але хвилюватися про їх пересилання не варто — відстежте посилки Пошти Росії і дізнайтеся, на якому етапі транспортування вони знаходяться.

Дізнатися статус відправлень просто — спочатку з’ясуйте присвоєний їм трекінг-код, звернувшись із цим запитом до продавця, а далі перевірте цей номер на відповідному сайті — останнім часом їх з’явилося чимало. Відстежити посилку Пошта Росії рекомендує на своєму офіційному порталі — це швидко і безкоштовно. Але тим, хто купує на просторах Інтернету багато і часто, краще робити це за допомогою сервісу ГдеПосылка — одного з небагатьох, що дозволяють моніторити покупки в автоматичному режимі. Це означає, що постійно заходити на сайт і вказувати ідентифікатори замовлень не доведеться. Потрібно буде зробити це всього лише раз — збережіть коди в особистому кабінеті і отримуйте відомості про покупки в режимі реального часу.

GdePosylka існує в декількох версіях. Крім безпосередньо сайту, це мобільний додаток, яке встановлюється на смартфони з Android і iOS, виділений канал в Телеграм, плагін для браузера. Всі вони дозволяють автоматично відстежити посилки і пошту з Росії. Який з варіантів вибрати — вирішує покупець, відштовхуючись від своїх уподобань. Можна використовувати всі сервіси одночасно, щоб однозначно не пропустити оновлення інформації про відправленнях. На ГдеПосылка ви отримаєте масу корисної інформації. Наприклад, зможете дізнатися, які російські та іноземні кур’єрські служби доступні для відстеження з цим сервісом. Або відшукати відомості про будь-якому поштовому відділенні та з’ясувати його контакти для швидкого зв’язку. Купуйте в Інтернеті без тривог за свої замовлення!