«аквамен і загублене королівство ” відкриває нову главу для героя джейсона момоа. Точні деталі сюжету все ще зберігаються в секреті, але назва вказує, що фільм відправить артура каррі на пошуки атлантиди.

Під час dc fandome 2021 було представлено превью сиквела, демонструючи кадри зі знімального процесу. Незважаючи на це, офіційна рекламна кампанія з просування кінокоміксу ще не почалася, в основному тому, що його прем’єра призначена на кінець наступного року.

Поки фанати чекають перших кадрів, одна із зірок проекту висловлює своє захоплення проектом dceu. Дольф лундгрен, який грає короля нерея, поговорив з the hollywood reporter про майбутнє продовження.

Вся ця картина – просто клас. Всі молодці, від джеймса вана і джейсона момоа до ембер херд і продюсерів. Я думаю, що продовження краще. Я думаю, що сценарій сильніше і цікавіше.

Технологія просунулася вперед за чотири роки, тому мені було дуже приємно бути її частиною. Джеймс ван просто збирається знову вразити всіх цим величезним світом, який він створює. Він улечен кожною дрібницею.

Буде цікаво дізнатися, як «загублене королівство» покращиться в порівнянні з першим «акваменом» . Згадка лундгреном більш сильного сценарію передбачає, що історія буде міцнішою, що повинно порадувати багатьох, так як в основному вона піддавалася критиці.