Facebook-це соціальна онлайн-мережа, і цей веб-сайт є найбільш відвідуваним у своєму роді у всій всесвітній павутині. У сайту близько двох мільярдів активних користувачів, кожен день з’являється 250 000 нових. Слово facebook відноситься до книг, які поширюються в американських університетах з фотографіями студентів. Facebook в основному використовується для публікації фотографій в інтернеті, де ви потім можете поділитися ними зі своїми друзями. 14 мільйонів фотографій щодня публікуються на facebook, і це один з найбільш відвідуваних веб-сайтів у світі.

Facebook був створений в лютому 2004 року марком цукербергом, який навчався в гарварді, за підтримки, зокрема, ендрю макколлума і едуардо саверіна. На початку був доступ тільки для студентів з коледжу. З тих пір facebook став доступний всім.

Сайт дозволяє користувачам збиратися в групи і обмінюватися текстом і зображеннями, які ви можете розмістити на сторінці свого профілю. При цьому можна коментувати профілі інших людей, залишаючи замітки на їх сторінках. На facebook можна використовувати різні програми, такі як вікторини, ігри та огляди фільмів. Заявки можна відправляти людям з вашого списку контактів. З квітня 2008 року з’явилася можливість спілкуватися з друзями, які знаходяться в мережі.

Є хороша новина і для дачників. Дачники завжди думають про те, як прикрасити свою дачу і зробити її більш затишною. Сайт https://pro-dachnikov.com / розповість про дачу в фотографіях, дизайн, інтер’єр і дачний декор. Тут кожен знайде для себе цікаві ідеї.