Справедливо сказати, що battlefield 2042 став розчаруванням, і хоча dice пообіцяла виправити гру і вже йде по шляху одужання, ті, хто розчарований її запуском, не посоромилися висловити своє невдоволення, починаючи з найнижчого показника metacritic в історії франшизи на сьогоднішній день і закінчуючи десятками тисяч негативних відгуків користувачів steam.

А ось що стосується продажів, схоже, багатокористувацький шутер досяг успіху. За словами журналіста і відомого інсайдера тома хендерсона, згідно з даними, представленими всередині ea, battlefield 2042 було продано 4,23 мільйона одиниць по всьому світу за перший тиждень. Звичайно, за відсутності офіційних повідомлень від ea, поки будемо вважати це чутками, але якщо цифри точні, це означатиме, що battlefield 2042 на другому місці в серії з продажу за перший тиждень; на першому все ще залишається battlefield 3 (яка була проданий 4,68 мільйона одиниць за той же період).

Минулого тижня dice також оголосила, що в battlefield 2042 на момент запуску грали майже вдвічі більше людей, ніж в battlefield 5 в 2019 році.

Тим часом, нещодавно було також оголошено, що ea впроваджує модель розробки з декількома студіями для франшизи battlefield, а бос respawn вінс зампелла відповідає за її зростання і розширення.