Huawei health-це центр управління для розумного способу життя

• назва: huawei health (здоров’я) • тип: здоров’я та фітнес• автор: huawei internet service ([email protected]) * розробник: huawei services (hong kong) co., limited * платформи: android, ios * віковий рейтинг: 3+• ліцензія: безкоштовно• мови: російська, англійська, арабська, інші.* офіційний сайт: consumer.huawei.com

Huawei health — це інтегроване додаток даних і послуг для носяться продуктів huawei, яке надає користувачам повний, однаковий і зручний досвід.

Ваш надійний помічник по здоров’ю та фітнесу. Якщо ви хочете почати займатися спортом, стежити за своїм здоров’ям або з легкістю керувати своїми інтелектуальними носяться пристроями, додаток huawei heath знайде те, що вам потрібно.

Додаток huawei health записує вашу активність в більш ніж 100 різних видах спорту, від початкового до просунутого. Чітко переглядайте дані про тренування на кожному етапі шляху, щоб бути впевненим, що ви досягаєте своїх цілей.

Погляньте на своє життя у всіх подробицях за допомогою статистики здоров’я в додатку huawei health. Зберігайте легкодоступні записи про вашу частоту серцевих скорочень, рівень кисню в крові, артеріальний тиск, якість сну, кількість кроків і багато іншого. Всі ваші дані відображаються в чітких динамічних графіках, щоб ви завжди були в курсі, легко і швидко.

завантажити huawei health (здоров’я) для ios.(офіційний сайт app store)