Synology випустила кілька цікавих маршрутизаторів, особливо якщо взяти до уваги її настроюється ос, synology router manager або скорочено srm. Компанія оголосила про нове доповнення до своєї невеликої сім’ї маршрутизаторів, яка повинна бути продана в першому кварталі наступного року, і яка несе з собою кілька цікавих функцій.

Rt6600ax буде одним з перших маршрутизаторів, що підтримують діапазон unii-4 wifi, також відомий як діапазон 5,9 ггц. Це розширення діапазону 802.11 ax / wifi 6 не пов’язане з wifi 6e, який використовує діапазон 6 ггц.

Unii-4 додає всього чотири канали wi-fi по 20 мгц, але головне тут те, що він дозволяє використовувати третій канал шириною 160 мгц, що може бути зручно в перевантажених місцях.

На даний момент unii-4 буде використовуватися тільки в сша, хоча інші країни, ймовірно, розглянуть питання про відкриття додаткових частот для використання wi-fi.

Synology не надала жодних подробиць про те, хто є партнером з обладнання, але, враховуючи, що всі її попередні продукти wifi були засновані на обладнанні qualcomm, ймовірно незабаром, ми побачимо продовження лінійки rt6600ax.

Відомо тільки те, що буде підтримка 4×4 в діапазоні 5 ггц, але, враховуючи шість антен. Synology трохи здешевила і додала тільки один порт 2,5 гбіт / с, хоча його можна, принаймні, використовувати як порт lan або wan.

Rt6600ax також має три порти gigabit lan, порт gigabit wan і порт usb 3.0.