Заснована в польщі студія awaken realms оголосила, що їх фентезійна рольова гра з відкритим світом ” tainted grail: the fall of avalon » вийде на пк в ранньому доступі steam в четвертому кварталі 2022 року.

Tainted grail: the fall of avalon – це суворе, похмуре переосмислення легенд про короля артура – епічна похмура фантастична обстановка, в якій люди прибули на проклятий острів авалон в пошуках раю тільки для того, щоб знайти пекельну землю, зіпсовану вірднессом – таємничої сила, хаотично спотворює реальність.

Tainted grail: the fall of avalon – це рольова гра з відкритим світом, наповнена складними квестами, в яких ваші рішення мають значення, а ваш вибір поважається. Величезний світ, повний монстрів, полеглих героїв і цікавих місць. Він запропонує похмурий сюжет, який вимагатиме від гравців балансу відтінків сірого і ніяких хороших відповідей – в поєднанні з великою свободою, наданою гравцеві, і безліччю можливих варіантів.

Tainted grail: the fall of avalon – це переосмислення однойменної настільної гри. Це була найуспішніша кампанія на kickstarter в 2018 році-її фінансування склало понад 6,2 мільйона доларів.