Згідно з маркетинговими заявами, одним з основних переваг консолей поточного покоління перед попередницями є швидкі завантаження, що забезпечується встановленими в них спритними твердотільними накопичувачами. Після того, як консолі теж увійшли в епоху ssd, до них стали застосовуватися і відповідні особливості при виборі ігор: оскільки співвідношення обсягу до ціни у «твердотільників» все ще значно поступається традиційним жорстким дискам, то нерідко доводиться вибирати, яку гру видалити заради того, щоб вивільнити місце під нову. І чим “товщі” новинка, тим ретельніше доводиться видавлювати з себе плюшкіна і звільняти накопичувач від накопичився на ньому «валежника».

Спеціально для того, щоб власники playstation 5 могли заздалегідь спланувати свій геймерський графік, портал playstation game size поділився відомостями про обсяги, які прийдешні очікувані новинки в особі elden ring і horizon forbidden west займуть на її вбудованому накопичувачі. У першому випадку вам доведеться звільнити приблизно 44,5 гбайта, а в другому — 96,3 гбайта. В обох випадках розміри вказані без урахування оновлень першого дня, які нерідко супроводжують сучасним релізам.

Разом з тим портал повідомив, що попереднє завантаження horizon forbidden west стартує 11 лютого (за тиждень до виходу), а передзавантаження elden ring — 23 лютого (за два дні до виходу).