Компанія silverstone анонсувала вентилятор air slimmer 120, а також його модифікацію air slimmer 120 argb. Новинки розраховані на застосування в складі процесорних кулерів і систем рідинного охолодження.

Джерело зображень: silverstone

Вироби мають діаметр 120 мм.конструкція включає гідродинамічний підшипник і крильчатку з дев’ятьма лопатями. Товщина становить 15,6 мм, що дозволяє застосовувати вентилятори в системах з обмеженим простором всередині корпусу.

Версія air slimmer 120 повністю виконана в чорному кольорі. Модифікація air slimmer 120 argb отримала напівпрозорі лопаті і багатобарвне підсвічування, контролювати роботу якої можна через сумісну материнську плату.

Швидкість обертання регулюється методом широтно-імпульсної модуляції (шім) в діапазоні від 0 до 1800 оборотів в хвилину. Створюється повітряний потік об’ємом до 108 кубічних метрів на годину. Статичний тиск досягає 2,4 мм водяного стовпа. Заявлений рівень шуму не перевищує 31,7 дба.

Загальні габарити вентиляторів становлять 120 × 15,6 × 120 мм. В кутах кожуха передбачені прогумовані накладки для усунення вібрації. Інформації про орієнтовну ціну новинок на даний момент немає.