Найчастіше ми змушені редагувати готовий документ, в якому присутні заголовки, підзаголовки та інші елементи формування структури – аж до примусових розривів між сторінками. Прийшов час поговорити про те, як видалити розрив сторінки в ворді.

Насправді, проблема досить популярна. Microsoft office word є найбільш затребуваним текстовим редактором, встановленим практично на всіх комп’ютерах і планшетах під управлінням windows. Неважливо, наскільки популярна програма, більшість людей не володіє навіть десятою частиною її функціоналу, саме тому багато хто не в курсі як створювати і видаляти розриви між сторінками.

Розбираємося: як видаляти розриви сторінок в ms word

Ми вирішили зупинитися на найпростішому і популярному способі, який підходить для видалення розриву сторінок в ворді буквально під всі версії. Різниця полягає лише у візуальному оформленні програми і розташуванні основних елементів – в старих версіях, які до цього дня актуальні, вони знаходяться трохи в інших місцях. Зокрема, мова йде про ms 2003 і більш ранніх.

Ми ж будемо розглядати процес видалення розривів між сторінками в ms word на програмі 2016 року випуску. Отже, приступимо:

  1. подивіться, як сильно змінився зовнішній вигляд тексту – з’явилися невидимі раніше символи: проблеми, табуляції, а також розриви сторінок;
  2. подвійним клацанням лкм, виділіть розрив, як показано на скріншоті;
  3. тепер натисніть на клавішу backspace або delete для видалення виділеного розриву;
  4. вітаємо вас, ви впоралися! для відключення відображення всіх знаків знову клікніть по кнопці, зазначеної в пункті під номером 3 або скористайтеся тією ж комбінацією клавіш.

Як бачите, абсолютно нічого складного тут немає. Все гранично просто і навіть банально, однак, далеко не всі користувачі знають про настільки корисних кнопках на кшталт «відобразити всі знаки» і тому можуть годинами самостійно шукати рішення даної проблеми.

Видалення розривів сторінок в старих версіях ворда (2003/2007)

Як вже було сказано вище в більш старих версіях елементи можуть бути розташовані інакше, але інструкція актуальна і для них. Зокрема, в microsoft office word 2007 розділ абзац знаходиться в іншій стороні, в 2003-теж. Але вони також розташовуються на вкладці «головна», тому ви з легкістю знайдете їх і адаптуєте інструкцію під потрібну версію програми.

Якщо ви випадково видалили не той розрив, який спочатку планували, його все ще можна відновити. Для цього скористайтеся комбінацією клавіш “ctrl + z”. Або можете вручну вставити віддалений розрив сторінки в ворді за допомогою комбінації “ctrl + enter”.