Буквально тільки що crytek поділилася радісною звісткою: збірка-трилогія ремастерів серії crysis надійде в продаж вже 15 жовтня на всіх актуальних платформах, включаючи, як не дивно, навіть nintendo switch. Версія для персональних комп’ютерів буде поширюватися ексклюзивно через epic games store, що для багатьох принципових геймерів може стати серйозною перешкодою.

Нагадаємо, що збірка ремастерів crysis порадує» підтягнутими ” текстурами, поліпшеним освітленням, підтримкою трасування променів і іншими важливими нині графічними функціями. Так що готуйтеся до нової перевірки свого комп’ютера.

Реклама

The suit changes all the rules.crysis remastered trilogy, featuring crysis 1, 2, and 3, will launch on october 15th for ps4&5, x1&xsx/s, switch, and for pc via the epic games store.crysis remastered 2&3 will also be available for purchase separately. Pic.twitter.com/tbpqf8fxls

— crysis (@crysis)september 2, 2021

При бажанні оновлені версії crysis 2 і crysis 3 можна буде купити окремо — не в складі збірника. Те ж саме стосується і вийшла рік тому crysis remastered.