Компанія mercedes-benz представила електричну концептуальну версію свого розкішного позашляховика g-wagen з безліччю яскравих акцентів і масивними колесами. Йдеться про електромобіль concept eqg, який був показаний в рамках мюнхенської виставки iaa mobility 2021.

Зображення: the verge

На жаль, виробник не розкрив подробиць щодо ходових якостей та інших характеристик майбутнього електричного позашляховика. На даний момент немає інформації про потужність електродвигуна, ємності блоку акумуляторних батарей, автономності та ін.відомо лише, що це буде повнопривідний автомобіль зі зниженою і підвищеною передачами і 22-дюймовими колесами.

Зображення: the verge

В даний час concept eqg більше нагадує дизайнерський проект, що дозволяє уявити, яким може бути нове покоління g-class, вперше представлене ще в 2018 році. Кузов електромобіля пофарбований в два кольори, аналогічно тому, як були пофарбовані перші версії електричного седана eqs. Решітка радіатора – з підсвічуванням, що також не є чимось новим і вже використовувалося в інших концептах і серійних авто.

Зображення: the verge

Коли автовиробник випустить серійну версію eqg, вона приєднається до постійно зростаючого числа позашляховиків на електричній тязі. Наприклад, general motors відродила бренд hummer, під яким тепер випускаються повністю електричні пікап і позашляховик. Стартап rivian готується до запуску виробництва електричних пікапа і позашляховика. Компанія ford має намір випустити електричну версію знаменитого позашляховика bronco.

Зображення: the verge

G-wagen завжди був символом статусу і позашляховиком, тому слід очікувати, що серійний eqg отримає підтримку передових технологій і преміальних функцій, які з’являються в нових і дорогих автомобілях компанії, таких як седан eqs. Якщо інженери mercedes зможуть забезпечити eqg такий же запас ходу і продуктивність, як у седанів eqs і eqe, побудованих на новій універсальній платформі компанії, то електричний g-wagen може стати вельми примітним автомобілем.