У цій статті я розповім про невелику програму, яка стане в нагоді тим, хто хоче зробити свій комп’ютер красивіше. Мова піде про NeonVisual (також вона відома під назвою Sounevis) у функції якої входить створення підсвічування звуку комп’ютера у вигляді еквалайзера, який буде змінюватися відповідно програється в даний момент музики або інших звуків. І, звичайно ж, тут ви зможете скачати NeonVisual.

Перерахую можливості програми NeonVisual:

  • Програма невелика, безкоштовна і російською мовою.
  • Працює на всіх версіях Windows.
  • Має в своєму складі велику кількість красивих тим підсвічування звуку, кожну з яких можна легко і гнучко налаштовувати.
  • Дозволяє зберігати створені теми.
  • Реагує на будь-які звуки з програвача, з портів комп’ютера та системні.

Є і недоліки. Так, NeonVisual досить складна в налаштуванні. Але я вам допоможу налаштувати її і покажу, що потрібно зробити обов’язково, щоб програма працювала коректно. А також на даний момент є тільки бета-версія програми.

Скачати NeonVisual потрібно тим, хто готовий витратити деякий час на вивчення великих налаштувань.

Як налаштувати NeonVisual

Отже, для початку вам потрібно завантажити NeonVisual. Це можна зробити за посиланням нижче.

NeonVisual

Операційна система: XP, Vista, 7, 8, 10;

Мова: російська:

Розробник: Олександр Анисифоров.

Завантажити зараз!3326 Завантаження

Після цього розпакуйте архів і встановіть програму на свій комп’ютер. Запустіть її, і ви потрапите в простий інтерфейс. Для початку зверніть увагу на секцію «Візуалізація». Натисніть на кнопку з піктограмою плюса.

Ви побачите вікно, де можна вибрати тип візуалізації звуку. Спочатку потрібно вибрати категорію зліва, потім саму візуалізацію на предпросомтре. У деяких візуалізацій можуть бути додаткові види, ви зможете побачити їх, клікнувши мишкою по предпросмотру.

Коли ви виберіть вподобану вам візуалізацію, натисніть на неї мишкою.

Після цього ви відразу побачите візуалізацію на моніторі, і зможете переміщати її мишкою по екрану. А також ви потрапите у вікно налаштувань. Опцій величезна кількість і вони також розділені за категоріями. Можна змінити все, що завгодно – кольори, розмір, налаштування поділок і багато іншого. Можете залишити все за замовчуванням або змінити що-небудь. Потім натисніть кнопку «Ок».

Тепер подивіться на опцію «Модулі». Тут можна додати додаткові функціональні модулі зразок годин або управління плеєром. Для цього натисніть на кнопку з піктограмою плюса.

Ви побачите всі доступні модулі. Додайте його так само, як і додавали вище візуалізацію, якщо це вам потрібно.

Здавалося б, все. Однак, немає. Мало просто завантажити NeonVisual і вибрати тему, потрібно ще й правильно налаштувати цю програму.

По-перше, збережіть створену візуалізацію. Натисніть пункт «Файл», потім «Зберегти».

Далі натисніть кнопку «Зберегти nvs» і виберіть місце, яке ви хочете зберегти створену візуалізацію. Я рекомендую зберегти цей файл у папку з програмою — C:\Program Files (x86)\Sounevis (або C:\Program Files\Sounevis).

По-друге, додайте програму NeonVisual в автозавантаження, щоб вона завжди показувала візуалізацію звуку. Для цього натисніть на пункт «Налаштування».

У вікні, поставте галочку на опцію «Автозапуск при старті Windows».

По-третє, тут же додайте збережену візуалізацію теж в автозавантаження разом з програмою. Для цього поставте галочку на «Автозавантаження збереження» і виберіть збережений раніше файл (той, який я рекомендував помістити в папку з встановленою програмою).

І після цього можете зберегти налаштування. Тепер поверніть (не закривайте, а поверніть) програму, і вона опиниться в системному треї. Вона буде вмикатися кожен раз при запуску комп’ютера, і завантажувати збережену вами візуалізацію. У будь-який момент ви зможете змінити ці налаштування.