Судячи з усього, деякі консервативні члени комуністичної партії китаю були стурбовані тим, як чоловіків представляють у відеоіграх. Деякі з них вийшли надто вже жіночними, і, на думку доцента університету ген сун, це призводило до того, що в умах молоді створювався образ “фізично слабких і емоційно слабких чоловіків, які не здатні захищати свою націю”. Правда, конкретних критеріїв, що визначають “жіночність” персонажа, вказано не було.

Єдиним можливим виходом із ситуації було введення нової доктрини, згідно з якою всім інформаційним компаніям потрібно викрутити рівень мужності на максимум. Ну а всіх, хто вирішить піти поперек лінії партії, попередили, що це може спричинити за собою певне покарання.

непристойний і насильницький контент, а також все те, що породжує нездорові тенденції на зразок поклоніння грошам і жіночності, має бути видалено.

З указу влади кнр

Як вже говорилося вище, останнім часом китайський уряд вирішив всерйоз взятися за ігрову індустрію в спробах поміняти її вплив на молодь. Звичайно ж, нові правила не йдуть ні в яке порівняння з тим ударом, який пережили медіа-гіганти піднебесної після введення “трьох годин гри на тиждень” для підлітків. Але цілком ймовірно, що акції tencent і netease, і так просіли на 6-7%, продовжать падіння.