У цій статті я покажу вам, як обмежити час комп’ютера, тобто зробити так, щоб він вимикався, відпрацювавши певний час. Цей узурпаторський метод буде корисний тим, у кого є неслухняні діти, яких ніяк не відірвати від компа, а також дорослим, яких затягнуло в соціальні мережі або гри.Це вам теж може бути цікаво:

  • Як настроїти батьківський контроль в Windows 7
  • Як заблокувати сайт через hosts

Як обмежити час комп’ютера

Для того щоб обмежити час комп’ютера, ми будемо використовувати програму PClimiter. Вона безкоштовна, русифікована і працює на всіх версіях Windows.


З достоїнств програми PClimiter потрібно виділити її надійність. І ось в чому вона проявляється:

  • Програма забороняє зміну часу на комп’ютері, щоб не можна було її обдурити.
  • Її не можна видалити без пароля.
  • Вона буде працювати, навіть якщо її скасувати операцію в диспетчері завдань.
  • Вона буде працювати, навіть якщо прибрати її з автозавантаження Windows.

Якщо ви хочете обмежити час комп’ютера дитині або собі, то це найкращий спосіб. Ні ви, ні ваше чадо не зможуть обійти перешкоду.

Скачайте її по посиланню нижче.

PClimiter

  • Операційна система: Windows XP, Vista, 7, 8, 10;
  • Мова інтерфейсу: російська;
  • Розробник: KLaDCode.

Завантажити зараз!4202 Завантаження

В процесі установки буде одна особливості. На самому початку необхідно ввести пароль батьків і підтвердити його. В іншому установка звичайна.


Пароль батьків ніяк не можна відновити, не забудьте його! Без пароля не можна буде деінсталювати програму, і змінити її налаштування.

Після запуску встановленої програми вона згортається в системний трей близько години. Розгорніть її лівим кліком мишки. Зараз ми будемо налаштовувати її.

На самому початку потрібно натиснути на зелений замочок вгорі праворуч, щоб перейти до управління. Потрібно буде ввести пароль батька, який ви придумали.

Потім в списку зверху зліва вибираємо користувача, до якого буде застосовано ця програма. Це значить, що якщо вам потрібно обмежити час комп’ютера дитині, то у нього повинен бути власний профіль на цьому комп’ютері.

Після цього переходимо до налаштувань обмежень. По-перше, зверніть увагу на дні тижня. Можна обмежити час комп’ютера окремо для кожного дня тижня.

Трохи нижче, в таблиці, визначте в який час дозволено використовувати комп’ютер. Якщо потрібно, щоб комп’ютер включали в будь-який час, то вкажіть діапазон з 00:00 до 24:00.

Зверніть увагу, що можна вибрати 4 періоду часу, коли комп’ютер можна включати.

Для прикладу я вказав, що комп’ютер можна включати в два періоду протягом доби – з 08-00 до 09-00 і з 16-00 до 18-00.

Далі налаштовуємо полі «Баланс». Цей параметр визначає, скільки всього часу можна працювати за комп’ютером в поточний день. Я вказав там дві години. Тепер користувач може використовувати комп’ютер не більше двох годин і тільки в зазначені вище годинник.

Трохи нижче є поле «Бонус». Можна дозволити ще деякий додатковий час у добі для роботи за комп’ютером, наприклад, щоб закінчити всі справи, коли ліміт часу підходить до кінця. Я написав там 15 хвилин. Це означає, що у користувача з’являється 15 додаткових хвилин.

Поле ліміт показує, скільки часу є у користувача, тобто це поле «Баланс» плюс поле «Бонус». У мене там написано 2 години і 15 хвилин. Скільки я й дозволив.

Останнє, що потрібно зробити, щоб обмежити час комп’ютера – це натиснути на іконку користувача вгорі праворуч, і вибрати «Включити тимчасові обмеження». При необхідності їх можна буде вимкнути, але тільки зі знанням батьківського пароля.

Якщо горить зелена галочка, значить відлік часу вже йде.

І найголовніше, перед виходом не забудьте натиснути на червоний замочок вгорі праворуч, щоб він став зелених. Поки червоний замок можна управляти настройками цієї програми. Як тільки він став зеленим – налаштування доступні тільки по паролю.