У цій статті я розповім вам про те, як зробити 3D відео, яке можна переглядати зі спеціальними окулярами на будь-якому або на спеціальному моніторі. Підійде звичайне 2D відео, бажано хорошої якості.


Суть методу, про який піде мова, полягає в конвертації звичайного відео в 3D формат за допомогою спеціального багатофункціонального конвертера, який ви зможете скачати тут нижче і абсолютно безкоштовно використовувати.

Як зробити 3D відео з 2D

Отже, для початку скачайте програму-конвертер, який перетворює 2D відео в 3D. Посилання на скачування нижче.

MakeMe3D

  • Операційна система: Windows XP, 7, 8;
  • Мова: російська;
  • Розробник: Engelmann Media GmbH.

В архіві додаю ключ для активації.

Завантажити зараз!515 Завантаження

Перед тим, як зробити 3D відео, встановіть програму MakeMe3D, яку завантажили, і активуйте її за допомогою ключа, який я дав в архіві. Запит на ключ з’являється при першому запуску.

Після цього перед вами з’явиться інтерфейс програми. Давайте розглянемо основні елементи управління.

Тут можна додавати папки з відео або окремі файли. Можна також додати файл відразу з DVD диска. Трохи нижче цих кнопок у віконці з’являється список доданих файлів, які і будуть конвертуватися в 3D.

Перед тим, як зробити 3D відео, вам потрібно визначитися з тим, на чому і з допомогою чого ви будете його дивитися. Від цього залежить формат, в який потрібно конвертувати. Так, MakeMe3D підтримує такі формати:

  • Горизонтальне і вертикальне 3D стерео для перегляду на спеціальних моніторах і зі спеціальними стерео окулярами.
  • Горизонтальне і вертикальне чресстрочное відео.
  • Відео для анагліфних очок (з лінзами різного кольору) – жовто-синіх, червоно-блакитні, зелено-пурпурових. Підходить для перегляду на будь-моніторах.

Формати підсумкового відео вибираються у цьому списку.

У програми MakeMe3D є попередній перегляд з керуванням, який дозволяє бачити відео, які будуть конвертуватися.

Крім того, є тонкі налаштування, з якими ви можете поекспериментувати.

Перед тим, як зробити 3D відео, додайте його в програму, виберіть потрібний формат, при потребі, зробіть налаштування і натисніть кнопку «Конвертувати».

Дочекайтеся закінчення процесу і отримаєте готове 3D відео по цьому посиланню.

І на цьому все. Тепер ви знаєте, як зробити 3D відео. Якщо раптом у вас не виходить довгоочікуваний 3D ефект, то значить ви вибрали не той формат, який потрібен наявного у вашому розпорядженні обладнання. Експериментуйте!