Відомий виробник звукового обладнання marshall ліцензував випуск продуктів під своїм брендом шведської zound industries. Сьогодні та анонсувала дві моделі бездротових навушників marshall minor iii і marshall motif anc.

Motif anc вартістю $199 являють собою повністю бездротові навушники з активним шумозаглушенням і режимом прозорості. Пристрій захищений від попадання вологи за стандартом ipx5. Для реалізації функції активного шумозаглушення в кожному з навушників встановлено по два мікрофони. Motif anc оснащені 6-мм динамічними драйверами з максимальною чутливістю 106 дб при 1 мвт і мають опір 16 ом. Навушники оснащені сенсорними елементами управління і забезпечують 4,5 години відтворення музики. При використанні зарядного кейса цей час продовжується до 20 годин.

Minor iii вартістю $129 являють собою tws-навушники початкового рівня, які вперше в історії серії minor позбавлені проводів. Дизайн пристрою нагадує airpods від apple. Minor iii оснащені 12-мм драйверами з чутливістю 93 дб, а їх опір досягає 32 ом. Як і motif anc, minor iii можуть похвалитися сенсорним управлінням. Вони забезпечують п’ять годин відтворення музики від одного заряду. При використанні зарядного кейса цей час збільшується до 25 годин. Marshall minor iii захищені від вологи за стандартом ipx4. Для підключення пристрій використовує bluetooth 5.2.

Minor iii вже доступні на сайті marshall. Motif anc можна буде придбати з 30 вересня.