У середу компанія microsoft проведе захід, присвячений анонсам своїх нових апаратних продуктів. Напередодні цієї події за традицією почали просочуватися пов’язані з цими продуктами відомості. Документ з федеральної комісії зі зв’язку сша містить значну частину характеристик пристрою surface duo 2.

З’явився цей документ 17 вересня і він описує портативний телефон з кодовим ім’ям c3k1995. Велика частина документа присвячена результатам тестів, але є і опис характеристик. Вони підтверджують попередні витоки даних, описуючи оновлені камери та систему на чіпі snapdragon 888. Стало відомо більше подробиць щодо того, чим пристрій відрізняється від моделі першого покоління.

Зокрема, підтверджено наявність wi-fi 6, многодиапазонного 5g, nfc і зв’язку (ubw). Остання може призначатися для підключення аксесуарів і швидкої передачі файлів.

Згадується бездротова передача енергії (wireless power transfer). Невідомо, чи означає це бездротову підзарядку пристрою. Бути може, мова йде про підзарядку стилуса при установці в пристрій.

Крім підвищеної обчислювальної потужності і розширених можливостей підключення пристрій другого покоління отримає android 12, але не раніше першій половині наступного року.

Серед інших очікуваних в середу анонсів пристрої surface go 3, surface pro 8, surface pro x і surface book 4.