Фахівці порталу ifixit розібрали нову версію ігрової приставки nintendo switch, оснащену oled-дисплеєм. Як виявилося, ця ревізія має куди більше відмінностей від базової моделі, ніж просто інша матриця. Правда, зовні цього не видно.

Розбирання nintendo switch oled мало чим відрізняється від минулої версії і починається зі зняття задньої кришки. Якщо зовні приставка практично ніяк не змінилася, то всередині інженери nintendo кардинально все переробили. Так, слот для карти пам’яті, накопичувач і зчитувач картриджів тепер розташовуються на одній платі. Важливо, що вбудована пам’ять тепер розпаяна, тоді як в оригінальній nintendo switch вона була знімною.

Ще однією помітною зміною став зменшений розмір кулера і теплової трубки. Експерти пов’язують це з використанням більш енергоефективної версії процесора tegra x1 (odnx10-a1 проти odnx02-a2 в звичайному «світчі»).

За підсумком розбирання nintendo switch oled отримала 7 балів з 10 за шкалою ремонтопридатності — на 1 бал менше в порівнянні зі звичайною nintendo switch.