Аналітична компанія app annie поділилася списком найбільш популярних додатків ужителей різних країн. Наприклад, російські користувачі проводять в разлічнихпрограммах в середньому 4,3 години на добу, розташувавшись за цим показником в першій десятці.

Доводиться констатувати, що глобальна пандемія продовжує мати негативний вплив на залежність людей від смартфонів. Згідно з статистикою, найдовше в додатках проводять жителі індонезії-5,5 години на день. При цьому представники 12 країн не тільки збільшили показники за третій квартал, а й перевалили за 4 години в мобільних додатках. Російські користувачі рейтингу на восьмому місці з 4,3 годинами. А ось телебачення, схоже, повільнопокидає сферу інтересів сучасних користувачів. Так, за останні 10 років среднеевремя, який за переглядом телепередач проводять жителі планети, знизився з 3 часовдо 2,5 години.

На перше місце серед найбільш скачуваних додатків в світі в третьому кварталі 2021-го вирвався tiktok, що дозволило досягти мільярда користувачів вже у вересні. Російські користувачі виходять із загального тренда: у них найпопулярніший додаток — «держпослуги». Tiktok тільки на другій позиції, ну атретье місце за telegram. Большевсего російські користувачі витрачають грошей в додатку boom: music player, на другому місці соціальна мережа vk, а за ним слідує онлайн-кінотеатр ivi.за кількістю активних користувачів на місяць в росії лідирує whatsapp. На другому місці “сбербанконлайн”, а за ним йде instagram.vk і telegram на четвертому і п’ятому местесоответственно.

Що до найбільш скачуваних ігор, то лідером в росії за третій квартал 2021 року стала my talking angela 2. Слідом йдуть fidget toys trading 3d і judgment day. Найбільше грошей російські геймери тратятна hero wars, homescapes, а також standoff 2. Roblox утримує лідируючі позиції, які користувачі проводять в іграх.