Державна корпорація “ростех «повідомляє про те, що входить до її складу» концерн радіоелектронні технології” (крет) візьме участь в пілотному проекті по запуску електричного таксі в росії.

Pixabay.com

Крет спільно з партнером electro.cars буде працювати над формуванням мережі електричних зарядних станцій (езс). Представлені зразки таких установок для мікроелектротранспорту, електромобілів і електробусів.

Повідомляється, що на першому етапі проект по запуску електротаксі охопить вісім російських регіонів. Необхідна зарядна інфраструктура з’явиться в краснодарському краї і нижньому новгороді, єкатеринбурзі і новосибірську, казані і санкт-петербурзі, москві і московській області.

Віктор молодцов « “ростех”

Крет буде поставляти швидкі і стандартні зарядні станції: їх потужність складе 50 і 22 квт відповідно. Для взаємодії з ними буде випущено спеціальний додаток. Воно дозволить здійснювати моніторинг роботи станцій, а також дозволить водіям дистанційно забронювати установку, визначити оптимальний час і місце для зарядки автомобіля.

” інтеграція програмних рішень крет і electro.cars забезпечить спеціальну систему для корпоративних електропарків, яка дозволить знизити простої електротранспорту під час зарядки, автоматично маршрутизувати електротранспорт до езс і збільшити термін служби батарей», — йдеться в повідомленні.