Вадельци смарт-годин huawei watch 3 і watch 3 pro тепер можуть безконтактно оплачувати покупки за допомогою платіжної системи huawei pay. Правда, для цього буде потрібно певна банківська карта.

huawei watch 3

Платіжна система huawei pay сумісна з кредитними та дебетовими картками unionpay. У росії отримати таку карту можна в ряді банків:» газпромбанк«,» солідарність«,» россельхозбанк «і»східний”. Для оплати покупок її потрібно підключити до фірмового додатку «гаманець huawei» на носимому пристрої.

Щоб прив’язати банківську карту до смарт-годин, необхідно встановити на смартфон додаток ” huawei health»(“здоров’я”). У ньому перейти у вкладку “пристрої«, натиснути кнопку» гаманець huawei” і діяти відповідно до інструкцій на екрані. Перед початком процедури смарт-годинник повинен бути попередньо синхронізовані зі смартфоном.

Для оплати досить активувати карту на годиннику і прикласти їх до терміналу. Важливо, що скористатися цією функцією можуть не тільки власники смартфонів huawei, але і інших брендів з android 6.0+ і встановленим додатком «huawei health» («здоров’я») версії 12.0.8.305+.