У сучасному світі практично у кожної людини є смартфон. Завдяки цьому, з користувачем практично завжди можна зв’язатися, просто зателефонувавши на його номер. На жаль, крім потрібних абонентів, користувачеві так само практично постійно можуть додзвонитися і» небажані ” номери. Саме тому практично в кожному сучасному смартфоні є функція «чорний список», завдяки якій телефон в автоматичному режимі буде скидати дзвінки з небажаних номерів, не створюючи незручностей господареві.

Блокування викликів на android смартфоні

Для того щоб заблокувати вхідні дзвінки на android пристрої необхідно:

Відкрити програму «телефон» з меню програм або просто натиснути на іконку набору номера.

У програмі, що відкрилася, перейти у вкладку “журнал»або “останні”. У більшості телефонів вона відображається іконкою у вигляді годинника. У даній вкладці відобразяться всі дзвінки телефону.

У списку потрібно знайти номер, який потрібно заблокувати і довгим натисканням на нього дочекатися появи спливаючого меню.

У ньому необхідно вибрати пункт «заблокувати номер».

У верхній частині програми знайти значок у вигляді трьох вертикальних точок. Натиснути на нього.

У вікні потрібно вибрати пункт»налаштування”.

У з’явився підміню потрібно натиснути на кнопку»блокування виклику”.

Вибравши його, з’явиться ще одне меню, в якому будуть відображатися вже заблоковані номери і пункт «додати номер». Натиснувши на нього з’явиться вікно, в якому потрібно ввести необхідний для блокування номер.

Так як андроїд це відкрита операційна система і кожен виробник налаштовує її по-своєму, на деяких телефонах то, як внести номер мобільного телефону в чорний список, може відрізнятися. Для таких випадків існує безліч сторонніх додатків, що виконують по суті вищеописані функції. Знайти їх можна в play market за запитом “чорний список” або»блокування викликів”.

Блокування вхідних дзвінків на iphone

Щоб заблокувати номер на iphone потрібно виконати наступні дії:

Відкрити програму «телефон”.

У нижній частині екрана вибрати пункт «недавні». Це відкриє список дзвінків, в якому необхідно знайти необхідний для блокування номер.

Знайти номер, натиснути на кнопку ” i ” праворуч від номера телефону.

Відкриється меню номера, в нижній частині якого буде пункт «заблокувати абонента». Натиснувши на даний пункт телефон буде доданий в “чорний список»

У iphone також є можливість заблокувати весь контакт з усіма номерами,» прив’язаними” до нього. Для цього потрібно:

Відкрити програму «телефон»

У нижній його частині вибрати пункт «контакти».

У вкладці вибрати необхідний контакт і зайти в нього.

У нижній частині екрана буде відображатися пункт «заблокувати контакт», натиснувши на який він буде доданий в «чорний список»

Тепер внісши номер в чорний список телефону, надходити дзвінки більше не будуть.

Якщо дістав смс-спам

На смартфон часто приходять смс-розсилки з рекламних агентств. Для того щоб вони більше не турбували можна заблокувати абонента прямо через «повідомлення». Для цього потрібно:

Відкрити повідомлення з номера, який потрібно заблокувати

У верхній частині дисплея вибрати пункт «детально»

Відкриється картка абонента в якій потрібно натиснути кнопку «i» праворуч від номера.

У розділі «дані» потрібно натиснути на кнопку «заблокувати абонента».

висновок у наш час поняття «особистий простір» практично зникло з життя людини. Замовивши будь-яку послугу по телефону один раз, ваш номер телефону назавжди збережеться в базі даної компанії, чиєю послугою ви скористалися. Надалі ці дані будуть використовуватися для реклами нових товарів і послуг, проведення опитувань і т.д. Найчастіше саме щоб уникнути такої нав’язливої реклами і використовують функцію «чорний список» в телефоні.