Помічений один з apu, який буде частиною лінійки amd rembrandt ryzen 6000. Нове покоління процесорів “червоної” компанії, нагадаємо, буде проводитися по 6-нанометровому техпроцесу і отримає архітектуру zen 3+, однією з особливостей якої є 3d vcache. Також новинки повинні будуть отримати вбудовану графіку на основі rdna 2.

Нові дані про 8-ядерний з цього сімейства з’явилися в userbenchmark, де був протестований пк corsair xenomorph. Цей пристрій отримав apu amd ryzen з 8 ядрами і 16 потоками з базовою частотою 3,1 ггц і бустом до 3,9 ггц, а також вбудованою графікою rdna 2, інформації про конфігурацію якої у нас поки немає. Ще цікаво те, що пк комплектується 16 гігабайтами оперативної пам’яті ddr5-4800 у форм-факторі sodimm. Останнє вказує на те, що перед нами не стаціонарний пк.

У бенчмарку даний чіп набрав трохи менше, ніж amd ryzen 9 5900h, але варто звернути увагу на досить низькі частоти, які наштовхують на думку, що перед нами лише інженерний зразок. З цієї причини в майбутньому нам варто чекати більш вражаючих даних про майбутню новинку.