Помічник творчого керівника black forest games штефан шмітц (stefan schmitz) в інтерв’ю порталу the escapist пояснив, чому ремейк екшену destroy all humans! 2 не вийде на консолях минулого покоління і nintendo switch.

Джерело зображень: thq nordic

Нагадаємо, що дебютував в 2020 році ремейк першої destroy all humans! (теж виробництва black forest games) призначався в тому числі для playstation 4, xbox one і гібридної консолі nintendo.

Як з’ясувалося, destroy all humans! 2-reprobed (так називається ремейк) створюється з прицілом лише на нове покоління. За словами шмітца, рішення відмовитися від випуску гри на ps4, xbox one і switch «було дуже складним» для всієї команди.

На рівнях в destroy all humans! 2-reprobed буде уп’ятеро більше об’єктів, ніж в рімейку першої частини

«або нам довелося б випускати гру з графікою слабкіше, ніж в першій частині, через збільшилися і більш щільних карт сиквела, або-відмовитися від минулого покоління і віддати команді час, який було б витрачено на оптимізацію, щоб зробити світ і бойову систему більше і краще», — пояснив шмітц.

Реліз destroy all humans! 2-reprobed очікується в 2022 році на pc (steam), ps5, xbox series x і s. Крім поліпшеної графіки, ремейк запропонує більш просунуте руйнування оточення, а також кооперативний режим на двох осіб.