Компанія rockstar games опублікувала нові скріншоти оновлених версій трьох частин grand theft auto з майбутнього збірника grand theft auto: the trilogy — the definitive edition. П’ять свіжих зображень з’явилися на сторінці трилогії в магазині amazon, ще чотири – на відповідній сторінці в microsoft store.

Джерело зображення: xbox.com

Скріншоти демонструють повністю перероблену систему освітлення з поліпшеними тінями і відображеннями, а також збільшену дальність промальовування.

Для ігор трилогії обіцяні текстури підвищеної роздільної здатності абсолютно для всіх об’єктів, що теж добре помітно по нових зображеннях.

Grand theft auto: the trilogy — the definitive edition вийде на pc (rockstar games launcher), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch вже 11 листопада, а в першій половині 2022 року загляне на мобільні платформи під управлінням ios і android.

Rockstar також вказала точний час початку попереднього завантаження на всіх цільових платформах. У microsoft store і nintendo eshop опція вже з’явилася, а до playstation store добереться 6 листопада рівно о 0:00 за місцевим часом. Власники пк не зможуть завантажувати клієнти ігор аж до релізу.

Джерело зображення: amazon.com

Grand theft auto: the trilogy – the definitive edition запропонує численні поліпшення оригінальних ігор: від нової системи освітлення і підвищеної деталізації до зміненого в стилі grand theft auto v управління і прицілювання, а також багато іншого.